TV06RW-23-21SC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RW-23-21SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06RW-23-21SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RW-23-21SC
Številka dela TV06RW-23-21SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5313 pcs Podatkovni list TV06RW-23-21SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RW-23-21SC
TV06RW2321SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 21 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -