TV06RW-25-37PD
pregled izdelka
Številka dela: TV06RW-25-37PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06RW-25-37PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 643 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RW-25-37PD
Številka dela TV06RW-25-37PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 643 pcs Podatkovni list TV06RW-25-37PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RW-25-37PD
TV06RW2537PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 37 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold