TV07DZ-23-53SC
pregled izdelka
Številka dela: TV07DZ-23-53SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV07DZ-23-53SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV07DZ-23-53SC
Številka dela TV07DZ-23-53SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4710 pcs Podatkovni list TV07DZ-23-53SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV07DZ-23-53SC
TV07DZ2353SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 53 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV07DZ-23-55AA
TV07DZ-23-55AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT
Na zalogi: 4908 pcs
Prenesi: TV07DZ-23-55AA.pdf
RFQ
TV07DZ-23-53SC-LC
TV07DZ-23-53SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT