TV07RF-13-32PC-P2AD
pregled izdelka
Številka dela: TV07RF-13-32PC-P2AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.TV07RF-13-32PC-P2AD.pdf2.TV07RF-13-32PC-P2AD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 397 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 397 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV07RF-13-32PC-P2AD
Številka dela TV07RF-13-32PC-P2AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 397 pcs Podatkovni list 1.TV07RF-13-32PC-P2AD.pdf2.TV07RF-13-32PC-P2AD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 13-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATV07RF-13-32PC-P2AD
TV07RF1332PCP2AD
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 32 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Alignment Disc
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold