TV07RF-23-151PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: TV07RF-23-151PD-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 151POS PNL MT
Podatkovni listi: TV07RF-23-151PD-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 674 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 674 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV07RF-23-151PD-LC
Številka dela TV07RF-23-151PD-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 151POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 674 pcs Podatkovni list TV07RF-23-151PD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-151
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena AATV07RF-23-151PD-LC Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 151
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 151 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -