TV07RK-15-55PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TV07RK-15-55PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT
Podatkovni listi: TV07RK-15-55PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV07RK-15-55PC-LC
Številka dela TV07RK-15-55PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5077 pcs Podatkovni list TV07RK-15-55PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-55
Shell material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena AATV07RK-15-55PC-LC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Firewall Usage
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage