TV07RK-19-88PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TV07RK-19-88PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 88POS PNL MT
Podatkovni listi: TV07RK-19-88PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV07RK-19-88PC-LC
Številka dela TV07RK-19-88PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 88POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5703 pcs Podatkovni list TV07RK-19-88PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-88
Shell material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena AATV07RK-19-88PC-LC
TV07RK1988PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 88
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Firewall Usage Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 88 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Material spenjanja oreškov, plating -