TV07RL-15-19PD
pregled izdelka
Številka dela: TV07RL-15-19PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV07RL-15-19PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV07RL-15-19PD
Številka dela TV07RL-15-19PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4832 pcs Podatkovni list TV07RL-15-19PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV07RL-15-19PD
TV07RL1519PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -