TV07RW-21-41PC
pregled izdelka
Številka dela: TV07RW-21-41PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV07RW-21-41PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TV07RW-21-41PC
Številka dela TV07RW-21-41PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4942 pcs Podatkovni list TV07RW-21-41PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV07RW-21-41PC
TV07RW2141PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -