TVP00DT-17-73S-S35
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVP00DT-17-73S-S35
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 73POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: 1.TVP00DT-17-73S-S35.pdf2.TVP00DT-17-73S-S35.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00DT-17-73S-S35
Številka dela TVP00DT-17-73S-S35 Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 73POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4150 pcs Podatkovni list 1.TVP00DT-17-73S-S35.pdf2.TVP00DT-17-73S-S35.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-73 Shell material Aluminum
Shell Finish Durmalon™ Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00DT-17-73S-S35
TVP00DT1773SS35
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 73 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 73 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Trenutna ocena -