TVP00RF-23-151SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RF-23-151SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 151POS PANEL
Podatkovni listi: TVP00RF-23-151SC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RF-23-151SC-LC
Številka dela TVP00RF-23-151SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 151POS PANEL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5383 pcs Podatkovni list TVP00RF-23-151SC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-151
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena AATVP00RF-23-151SC-LC
TVP00RF23151SCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 151
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 151 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -