TVP00RL-19-32SC
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RL-19-32SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVP00RL-19-32SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RL-19-32SC
Številka dela TVP00RL-19-32SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5801 pcs Podatkovni list TVP00RL-19-32SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RL-19-32SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVP00RL-19-35AC
TVP00RL-19-35AC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG MALE 66POS PNL MT
Na zalogi: 5821 pcs
Prenesi: TVP00RL-19-35AC.pdf
RFQ
TVP00RL-19-32SB-LC
TVP00RL-19-32SB-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 4448 pcs
Prenesi: TVP00RL-19-32SB-LC.pdf
RFQ
TVP00RL-19-32S
TVP00RL-19-32S
Opis: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 796 pcs
Prenesi: TVP00RL-19-32S.pdf
TVP00RL-19-32SC-LC
TVP00RL-19-32SC-LC