TVP00RS-11-19P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RS-11-19P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TVP00RS-11-19P.pdf2.TVP00RS-11-19P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RS-11-19P
Številka dela TVP00RS-11-19P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5942 pcs Podatkovni list 1.TVP00RS-11-19P.pdf2.TVP00RS-11-19P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 11-19 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RS-11-19P
TVP00RS1119P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVP00RQW-25-8SE
TVP00RQW-25-8SE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5081 pcs
Prenesi: TVP00RQW-25-8SE.pdf
RFQ
TVP00RQW-25-8SD-LC
TVP00RQW-25-8SD-LC
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT
Na zalogi: 5289 pcs
Prenesi: TVP00RQW-25-8SD-LC.pdf
RFQ
TVP00RS-11-19P-P2
TVP00RS-11-19P-P2
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P2.pdf
TVP00RS-11-19P-LC
TVP00RS-11-19P-LC
Opis: HD 38999 19C 19#23 PIN RECP
Na zalogi: 774 pcs
Prenesi: TVP00RS-11-19P-LC.pdf
TVP00RQW-25-8SE-LC
TVP00RQW-25-8SE-LC
Prenesi: TVP00RQW-25-8SE-LC.pdf
TVP00RS-11-19P-P1
TVP00RS-11-19P-P1
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P1.pdf
TVP00RQW-25-8SD
TVP00RQW-25-8SD
Prenesi: TVP00RQW-25-8SD.pdf
TVP00RS-11-19P-P1AD
TVP00RS-11-19P-P1AD
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P1AD.pdf
TVP00RQW-25-8SC
TVP00RQW-25-8SC
Prenesi: TVP00RQW-25-8SC.pdf
TVP00RS-11-19P-P15AD
TVP00RS-11-19P-P15AD
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P15AD.pdf
TVP00RS-11-19P-P15
TVP00RS-11-19P-P15
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P15.pdf
TVP00RQW-25-8SC-LC
TVP00RQW-25-8SC-LC
Prenesi: TVP00RQW-25-8SC-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika