TVP00RS-13-32P-P3
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RS-13-32P-P3
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.TVP00RS-13-32P-P3.pdf2.TVP00RS-13-32P-P3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 240 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 240 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RS-13-32P-P3
Številka dela TVP00RS-13-32P-P3 Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240 pcs Podatkovni list 1.TVP00RS-13-32P-P3.pdf2.TVP00RS-13-32P-P3.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 13-32 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RS-13-32P-P3
TVP00RS1332PP3
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold