TVP00RS-15-55P
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RS-15-55P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TVP00RS-15-55P.pdf2.TVP00RS-15-55P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RS-15-55P
Številka dela TVP00RS-15-55P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4260 pcs Podatkovni list 1.TVP00RS-15-55P.pdf2.TVP00RS-15-55P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-55 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RS-15-55P
TVP00RS1555P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVP00RS-15-55P-P1AD
TVP00RS-15-55P-P1AD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Na zalogi: 4787 pcs
Prenesi: TVP00RS-15-55P-P1AD.pdf
RFQ
TVP00RS-15-55P-P2
TVP00RS-15-55P-P2
Na zalogi: 4252 pcs
Prenesi: TVP00RS-15-55P-P2.pdf
RFQ
TVP00RS-15-55P-P15AD
TVP00RS-15-55P-P15AD
Prenesi: TVP00RS-15-55P-P15AD.pdf
TVP00RS-13-32SA-S3AD
TVP00RS-13-32SA-S3AD
Opis: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD SLDR
Prenesi: TVP00RS-13-32SA-S3AD.pdf
TVP00RS-15-55P-P15
TVP00RS-15-55P-P15
Prenesi: TVP00RS-15-55P-P15.pdf
TVP00RS-13-32SA-S35
TVP00RS-13-32SA-S35
Prenesi: TVP00RS-13-32SA-S35.pdf
TVP00RS-13-32SA-S35AD
TVP00RS-13-32SA-S35AD
Prenesi: TVP00RS-13-32SA-S35AD.pdf
TVP00RS-15-55P-P1
TVP00RS-15-55P-P1
Prenesi: TVP00RS-15-55P-P1.pdf
TVP00RS-13-32SA-S25AD
TVP00RS-13-32SA-S25AD
Prenesi: TVP00RS-13-32SA-S25AD.pdf
TVP00RS-13-32SA-S3
TVP00RS-13-32SA-S3
Prenesi: TVP00RS-13-32SA-S3.pdf
TVP00RS-15-55P-LC
TVP00RS-15-55P-LC
Opis: CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT
Prenesi: TVP00RS-15-55P-LC.pdf
TVP00RS-13-32SA-S2AD
TVP00RS-13-32SA-S2AD
Prenesi: TVP00RS-13-32SA-S2AD.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika