TVP00RS-17-73P
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RS-17-73P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 73POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TVP00RS-17-73P.pdf2.TVP00RS-17-73P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RS-17-73P
Številka dela TVP00RS-17-73P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 73POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5039 pcs Podatkovni list 1.TVP00RS-17-73P.pdf2.TVP00RS-17-73P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-73 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RS-17-73P
TVP00RS1773P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 73 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 73 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVP00RS-15-55P-P25AD
TVP00RS-15-55P-P25AD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Na zalogi: 4356 pcs
Prenesi: TVP00RS-15-55P-P25AD.pdf
RFQ
TVP00RS-17-73P-P2
TVP00RS-17-73P-P2
Opis: CONN RCPT MALE 73POS GOLD SOLDER
Na zalogi: 4518 pcs
Prenesi: TVP00RS-17-73P-P2.pdf
RFQ
TVP00RS-17-73P-P15
TVP00RS-17-73P-P15
Prenesi: TVP00RS-17-73P-P15.pdf
TVP00RS-17-73P-P15AD
TVP00RS-17-73P-P15AD
Prenesi: TVP00RS-17-73P-P15AD.pdf
TVP00RS-17-73P-P1
TVP00RS-17-73P-P1