TVP00RS-19-88PB
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RS-19-88PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 88POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TVP00RS-19-88PB.pdf2.TVP00RS-19-88PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RS-19-88PB
Številka dela TVP00RS-19-88PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 88POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5321 pcs Podatkovni list 1.TVP00RS-19-88PB.pdf2.TVP00RS-19-88PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-88 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RS-19-88PB
TVP00RS1988PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 88 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 88 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVP00RS-19-88PB-P1AD
TVP00RS-19-88PB-P1AD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 88POS GOLD SOLDER
Na zalogi: 5646 pcs
Prenesi: TVP00RS-19-88PB-P1AD.pdf
RFQ
TVP00RS-19-88PB-P15AD
TVP00RS-19-88PB-P15AD