TVP00RW-23-14PC
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RW-23-14PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVP00RW-23-14PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 626 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 626 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RW-23-14PC
Številka dela TVP00RW-23-14PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 626 pcs Podatkovni list TVP00RW-23-14PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-14 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RW-23-14PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 14 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -