TVP00RW-25-37PD
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RW-25-37PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVP00RW-25-37PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 761 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RW-25-37PD
Številka dela TVP00RW-25-37PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 761 pcs Podatkovni list TVP00RW-25-37PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RW-25-37PD
TVP00RW2537PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold