TVPS00RF-15-19AC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-15-19AC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: TVPS00RF-15-19AC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-15-19AC
Številka dela TVPS00RF-15-19AC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5876 pcs Podatkovni list TVPS00RF-15-19AC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVPS00RF-15-19AC
TVPS00RF1519AC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -