TVPS00RF-15-19SC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-15-19SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-15-19SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-15-19SC
Številka dela TVPS00RF-15-19SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5454 pcs Podatkovni list TVPS00RF-15-19SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-15-19SC
TVPS00RF1519SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -