TVPS00RF-17-26PA
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-17-26PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-17-26PA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-17-26PA
Številka dela TVPS00RF-17-26PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1795 pcs Podatkovni list TVPS00RF-17-26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-17-26PA
TVPS00RF1726PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold