TVPS00RF-17-26SC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-17-26SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-17-26SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-17-26SC
Številka dela TVPS00RF-17-26SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1738 pcs Podatkovni list TVPS00RF-17-26SC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AATVPS00RF-17-26SC
TVPS00RF1726SC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TVPS00RF-17-26SC
Velik premer dobavljen 17-26 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RF-17-26S
TVPS00RF-17-26S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP