TVPS00RF-19-11PC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-19-11PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-19-11PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-19-11PC
Številka dela TVPS00RF-19-11PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1518 pcs Podatkovni list TVPS00RF-19-11PC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AATVPS00RF-19-11PC
TVPS00RF1911PC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TVPS00RF-19-11PC
Velik premer dobavljen 19-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP