TVPS00RF-19-32BA
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-19-32BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: TVPS00RF-19-32BA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-19-32BA
Številka dela TVPS00RF-19-32BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1556 pcs Podatkovni list TVPS00RF-19-32BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVPS00RF-19-32BA
TVPS00RF1932BA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RF-19-32AA
TVPS00RF-19-32AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 1498 pcs
Prenesi: TVPS00RF-19-32AA.pdf
RFQ
TVPS00RF-19-32BC
TVPS00RF-19-32BC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 1976 pcs
Prenesi: TVPS00RF-19-32BC.pdf
RFQ
TVPS00RF-19-32B
TVPS00RF-19-32B