TVPS00RF-21-11SC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-21-11SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-21-11SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 965 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 965 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-21-11SC
Številka dela TVPS00RF-21-11SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 965 pcs Podatkovni list TVPS00RF-21-11SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-21-11SC
TVPS00RF2111SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RF-21-11SB
TVPS00RF-21-11SB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 990 pcs
Prenesi: TVPS00RF-21-11SB.pdf
RFQ
TVPS00RF-21-11S
TVPS00RF-21-11S
Na zalogi: 1225 pcs
Prenesi: TVPS00RF-21-11S.pdf
RFQ
TVPS00RF-21-16AA
TVPS00RF-21-16AA
Opis: CONN RCPT HSG MALE 16POS PNL MT
Na zalogi: 2483 pcs
Prenesi: TVPS00RF-21-16AA.pdf
TVPS00RF-21-11SC-LC
TVPS00RF-21-11SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT