TVPS00RF-23-53PD
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-23-53PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-23-53PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-23-53PD
Številka dela TVPS00RF-23-53PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4893 pcs Podatkovni list TVPS00RF-23-53PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-23-53PD
TVPS00RF2353PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 53 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -