TVPS00RF-23-55SC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-23-55SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-23-55SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-23-55SC
Številka dela TVPS00RF-23-55SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5327 pcs Podatkovni list TVPS00RF-23-55SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-23-55SC
TVPS00RF2355SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RF-23-55SE
TVPS00RF-23-55SE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4749 pcs
Prenesi: TVPS00RF-23-55SE.pdf
RFQ
TVPS00RF-23-55SD-LC
TVPS00RF-23-55SD-LC
Opis: TV 55C 55#20 SKT RECP
Na zalogi: 2221 pcs
Prenesi: TVPS00RF-23-55SD-LC.pdf
RFQ
TVPS00RF-23-55S
TVPS00RF-23-55S