TVPS00RF-25-29PD
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-25-29PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-25-29PD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 913 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 913 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-25-29PD
Številka dela TVPS00RF-25-29PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 913 pcs Podatkovni list TVPS00RF-25-29PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-25-29PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RF-25-29PE-LC
TVPS00RF-25-29PE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: TV 29C 29#16 PIN RECP
Na zalogi: 1227 pcs
Prenesi: TVPS00RF-25-29PE-LC.pdf
RFQ
TVPS00RF-25-29PD-LC
TVPS00RF-25-29PD-LC
Opis: CONN RCPT HSG MALE 29POS PNL MT