TVPS00RF-25-29SC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-25-29SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-25-29SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-25-29SC
Številka dela TVPS00RF-25-29SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1195 pcs Podatkovni list TVPS00RF-25-29SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-25-29SC
TVPS00RF2529SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RF-25-29SA
TVPS00RF-25-29SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1059 pcs
Prenesi: TVPS00RF-25-29SA.pdf
RFQ
TVPS00RF-25-29SA-LC
TVPS00RF-25-29SA-LC
Opis: TV 29C 29#16 SKT RECP
Na zalogi: 1783 pcs
Prenesi: TVPS00RF-25-29SA-LC.pdf
RFQ
TVPS00RF-25-29SC-LC
TVPS00RF-25-29SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT