TVPS00RF-25-37PC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-25-37PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-25-37PC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 812 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-25-37PC
Številka dela TVPS00RF-25-37PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 812 pcs Podatkovni list TVPS00RF-25-37PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-25-37PC
TVPS00RF2537PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold