TVPS00RF-25-43PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-25-43PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-25-43PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-25-43PC
Številka dela TVPS00RF-25-43PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1003 pcs Podatkovni list TVPS00RF-25-43PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-25-43PC
TVPS00RF2543PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RF-25-43P-LC
TVPS00RF-25-43P-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG MALE 43POS PNL MT
Na zalogi: 1812 pcs
Prenesi: TVPS00RF-25-43P-LC.pdf
RFQ
TVPS00RF-25-43PA-LC
TVPS00RF-25-43PA-LC
Na zalogi: 1650 pcs
Prenesi: TVPS00RF-25-43PA-LC.pdf
RFQ
TVPS00RF-25-43P
TVPS00RF-25-43P
Opis: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP