TVPS00RF-25-61SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-25-61SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-25-61SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-25-61SC
Številka dela TVPS00RF-25-61SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1078 pcs Podatkovni list TVPS00RF-25-61SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-25-61SC
TVPS00RF2561SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold