TVPS00RK-15-18BE
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RK-15-18BE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Podatkovni listi: TVPS00RK-15-18BE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RK-15-18BE
Številka dela TVPS00RK-15-18BE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3966 pcs Podatkovni list TVPS00RK-15-18BE.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVPS00RK-15-18BE Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Firewall Usage
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RK-15-18B
TVPS00RK-15-18B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT