TVPS00RS-17-26AB
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RS-17-26AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: TVPS00RS-17-26AB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RS-17-26AB
Številka dela TVPS00RS-17-26AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5142 pcs Podatkovni list TVPS00RS-17-26AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVPS00RS-17-26AB Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Firewall Usage
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage