TVPS00RS-19-11AB
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RS-19-11AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 11POS PNL MT
Podatkovni listi: TVPS00RS-19-11AB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RS-19-11AB
Številka dela TVPS00RS-19-11AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 11POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4651 pcs Podatkovni list TVPS00RS-19-11AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-11
Shell material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVPS00RS-19-11AB
TVPS00RS1911AB
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Firewall Usage Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Material spenjanja oreškov, plating -