TVPS00RS-19-28HB
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RS-19-28HB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RS-19-28HB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RS-19-28HB
Številka dela TVPS00RS-19-28HB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4665 pcs Podatkovni list TVPS00RS-19-28HB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-28 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RS-19-28HB
TVPS00RS1928HB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 28 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -