TVPS00RS-19-28S
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RS-19-28S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RS-19-28S.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 595 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RS-19-28S
Številka dela TVPS00RS-19-28S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 595 pcs Podatkovni list TVPS00RS-19-28S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-28 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RS-19-28S
TVPS00RS1928S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 28 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RS-19-28SB
TVPS00RS-19-28SB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5849 pcs
Prenesi: TVPS00RS-19-28SB.pdf
RFQ
TVPS00RS-19-28P
TVPS00RS-19-28P
Opis: CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 734 pcs
Prenesi: TVPS00RS-19-28P.pdf
RFQ
TVPS00RS-19-32A
TVPS00RS-19-32A
Opis: CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 5318 pcs
Prenesi: TVPS00RS-19-32A.pdf
TVPS00RS-19-28SC-LC
TVPS00RS-19-28SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT