TVPS02RF19-11P
pregled izdelka
Številka dela: TVPS02RF19-11P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS02RF19-11P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS02RF19-11P
Številka dela TVPS02RF19-11P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4787 pcs Podatkovni list TVPS02RF19-11P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS02RF19-11P
TVPS02RF1911P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -