TVS06RF-17-26PA
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-17-26PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-17-26PA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-17-26PA
Številka dela TVS06RF-17-26PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1903 pcs Podatkovni list TVS06RF-17-26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-17-26PA
TVS06RF1726PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS06RF-17-26JE
TVS06RF-17-26JE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1281 pcs
Prenesi: TVS06RF-17-26JE.pdf
RFQ
TVS06RF-17-26PD
TVS06RF-17-26PD
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1454 pcs
Prenesi: TVS06RF-17-26PD.pdf
RFQ
TVS06RF-17-26PA-LC
TVS06RF-17-26PA-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE