TVS06RF-19-28SC
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-19-28SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-19-28SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 885 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-19-28SC
Številka dela TVS06RF-19-28SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 885 pcs Podatkovni list TVS06RF-19-28SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-19-28SC
TVS06RF1928SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 28 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold