TVS06RF-19-32JB
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-19-32JB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-19-32JB.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-19-32JB
Številka dela TVS06RF-19-32JB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1655 pcs Podatkovni list TVS06RF-19-32JB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AATVS06RF-19-32JB
TVS06RF1932JB
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TVS06RF-19-32JB
Velik premer dobavljen 19-32 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP