TVS06RF-23-53SC
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-23-53SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-23-53SC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 947 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 947 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-23-53SC
Številka dela TVS06RF-23-53SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 947 pcs Podatkovni list TVS06RF-23-53SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-23-53SC
TVS06RF2353SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 53 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
TVS06RF-23-53SC-LC
TVS06RF-23-53SC-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Na zalogi: 1135 pcs
Prenesi: TVS06RF-23-53SC-LC.pdf
RFQ
TVS06RF-23-54P
TVS06RF-23-54P
Opis: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4282 pcs
Prenesi: TVS06RF-23-54P.pdf
RFQ
TVS06RF-23-53S
TVS06RF-23-53S
Opis: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP