TVS06RF-23-55PD
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-23-55PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-23-55PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-23-55PD
Številka dela TVS06RF-23-55PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5583 pcs Podatkovni list TVS06RF-23-55PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-23-55PD
TVS06RF2355PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
TVS06RF-23-55PC-LC
TVS06RF-23-55PC-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 5865 pcs
Prenesi: TVS06RF-23-55PC-LC.pdf
RFQ
TVS06RF-23-55S-LC
TVS06RF-23-55S-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Na zalogi: 5343 pcs
Prenesi: TVS06RF-23-55S-LC.pdf
RFQ
TVS06RF-23-55PD-LC
TVS06RF-23-55PD-LC