TVS06RF-J11AD
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J11AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: TVS06RF-J11AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J11AD
Številka dela TVS06RF-J11AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4661 pcs Podatkovni list TVS06RF-J11AD.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-11
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVS06RF-J11AD
TVS06RFJ11AD
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11 (2 + 9 Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 (2), 10 Power (9) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS06RF-J11BA
TVS06RF-J11BA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Na zalogi: 4617 pcs
Prenesi: TVS06RF-J11BA.pdf
RFQ
TVS06RF-J11BD
TVS06RF-J11BD
Na zalogi: 5581 pcs
Prenesi: TVS06RF-J11BD.pdf
RFQ
TVS06RF-J11A
TVS06RF-J11A
Opis: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE