TVS06RF-J29SD
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J29SD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-J29SD.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J29SD
Številka dela TVS06RF-J29SD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1188 pcs Podatkovni list TVS06RF-J29SD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AATVS06RF-J29SD
TVS06RFJ29SD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TVS06RF-J29SD
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP