TVS06RF-J43SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J43SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka TV 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: TVS06RF-J43SC-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J43SC-LC
Številka dela TVS06RF-J43SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis TV 43C 23#20 20#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1558 pcs Podatkovni list TVS06RF-J43SC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (20), 20 (23) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AATVS06RF-J43SC-LC
TVS06RFJ43SCLC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TVS06RF-J43SC-LC
Velik premer dobavljen 25-43 Vstavi material Aluminum, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis TV 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.890" (48.01mm)