TVS06RF-J46PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J46PD-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 46POS INLINE
Podatkovni listi: TVS06RF-J46PD-LC.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J46PD-LC
Številka dela TVS06RF-J46PD-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 46POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1087 pcs Podatkovni list TVS06RF-J46PD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-46
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVS06RF-J46PD-LC
TVS06RFJ46PDLC
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 46 (44 + 2 Coax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS06RF-J46PA-LC
TVS06RF-J46PA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 46POS INLINE
Na zalogi: 1179 pcs
Prenesi: TVS06RF-J46PA-LC.pdf
RFQ
TVS06RF-J46S
TVS06RF-J46S
Opis: CONN PLUG FMALE 46POS CRIMP
Na zalogi: 619 pcs
Prenesi: TVS06RF-J46S.pdf
RFQ
TVS06RF-J46PD
TVS06RF-J46PD
Opis: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP