TVS06RF-J61HB
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J61HB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-J61HB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 974 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J61HB
Številka dela TVS06RF-J61HB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 974 pcs Podatkovni list TVS06RF-J61HB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AATVS06RF-J61HB
TVS06RFJ61HB
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TVS06RF-J61HB
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP