TVS06RF-J61SA
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J61SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-J61SA.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J61SA
Številka dela TVS06RF-J61SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1076 pcs Podatkovni list TVS06RF-J61SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-J61SA
TVS06RFJ61SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold